return

شرایط بازگشت کالا :

 1. کلیه کالا های با گارانتی شرکتی خدمات پس از فروش با شرکت ضمانت کننده بوده و این فروشگاه صرفا فروشنده کالا میباشد. ضمانت تعویض یا عودت 10 روزه کالا های با گارانتی منوط بر نظر شرکت گارانتی کننده میباشد.
 2. کالا های بدون گارانتی دارای 10 روز ضمانت در صورت خرابی بوده و فقط در صورت تایید مشکل فنی توسط فروشگاه تعویض میگردد و در صورت اتمام کالای مورد نظر هزینه کالا عودت یا جایگزین میشود.
 3. ایرادات فیزیکی مانند شکستگی ، ضربه ، خطو خش و ،،، شامل ضمانت بازگشت کالا نمی باشد . پس در زمان تحویل کالا به بسته بندی و محتویات داخل آن دقت فرمایید.
 4. ایرادات نرم افزاری و استفاده نادرست از دستگاه ( استفاده بر خلاف موارد توضیح داده شده در کاتالوگ هر محصول ) شامل ضمانت بازگشت کالا نمی شود.
 5. سفارشات تنها در صورت مغایرت و خرابی مرجوع می گردند و امکان لغو سفارش به دلیل انصراف از خرید وجود ندارد پس لطفا در هنگام خرید خود دقت نمائید.
 6. مدت زمان بررسی سفارش عودت داده شده تا 48 ساعت کاری از زمان تحویل به فروشگاه به طول می انجامد.
 7. امکان تعویض کالا با کالای مشابه (در صورتی که مشتریان عزیز پس از ثبت سفارش مدل دیگری را مد نظر قرار داده باشند) امکان پذیر نمی باشد پس در زمان ثبت سفارش دقت فرمائید.
 8. به دلیل انبار کالا ، ممکن است مدت زمان باقی مانده کارت گارانتی کمتر از مدت درج شده در سایت باشد. ذکر این نکته ضروری است که تاریخ شروع و پایان گارانتی بر روی آن قید شده است (برخلاف باور عموم که گفته می شود تاریخ شروع گارانتی از تاریخ فاکتور می باشد).
 9. وجه بازگشتی به مشتریان گرامی تنها به حساب شخصی که سفارش را ثبت کرده انجام می پذیرد.
 10. تمام کالا ها پیش فرض به صورت آکبند ارسال شده و جهت بررسی سلامت ظاهری به وسیله فروشگاه قبل از ارسال کالا باید کتبأ به تایید خریدار برسد و باید در قسمت توضیحات قید شود. در صورت وجود ایراد ظاهری حتی از طرف کارخانه بعد از تحویل کالا ، به دلیل اینکه نمیشود تشخیص داد از اول این مشکل بر روی محصول بوده یا در حین استفاده به وجود آمده ، مرجوع کردن کالا امکان پذیر نیست.
 11. به منظور استفاده از خدمات 10 روزه فروشگاه یا مدت زمان گارانتی کالا مشتری موظف است کالا را به همراه جعبه و فاکتور برای فروشگاه ارسال کند
 12. هزینه حمل بازگشت کالا و ارسال کالای جایگزین به عهده مشتریان گرامی میباشد
 13. برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد. (در صورت لزوم، توضیحات خود را پشت فاکتور خرید یا قطعه کاغذ جداگانه‌ای بنویسید).
 14. ضمانت بازگشت کالا تنها یک بار برای هر سفارش اجرا میگردد و این ضمانت شامل کالای جایگزین نمی گردد.